
Elektrische auto uitgebrand Pellenaerstraat
AlgemeenZondagochtend 11 juni is er brand ontstaan in een elektrische auto die geparkeerd stond aan de Pellenaerstraat. Iets voor 9.30 uur werd kazerne Scheveningen met spoed gealarmeerd. Ter plaatse bleek de auto flink te branden.
Omdat de brand zo fel was, raakten ook twee ernaast geparkeerde auto’s zwaar beschadigd door het vuur. De vlammen sloegen zover uit dat zij ook het duingras rondom paviljoen Von Wied bereikten. Daarom schaalde de brandweer op naar middelbrand. De tankautospuit van kazerne Scheveningen, bleek in zijn eentje niet afdoende om de brand te kunnen blussen, waardoor ook de tankautospuit uit de Archipel opgeroepen werd.
Bergingsbedrijf Vreugdenhil heeft de verbrande Jaguar in de speciale dompelbak opgehaald. De dompelbak is nodig om te voorkomen dat de accu van de auto tijdens vervoer nog eens vlamvat. De auto is volledig uitgebrand.





