Afbeelding
Foto: Joop Reijngoud

Kamerkoor YOIK brengt Scandinavisch kerstconcert

Op 22 december brengt het Haagse kamerkoor YOIK, onder leiding van Raoul Boesten, in de Ichthuskerk ‘Lucia’s lied’: een hartverwarmend kerstconcert vol kerstmelodieën uit heel Europa. De zangers zingen niet alleen zelf, ook de bezoekers mogen samen een aantal prachtige kerstnummers meezingen.

Kamerkoor YOIK komt samen om met een uniek concert de magie van kerst te delen met een internationaal kerstrepertoire. Van de verstilde Scandinavische winterlandschappen tot de levendige ritmes van Spanje, dit concert belooft een muzikale reis rond de wereld te worden.

YOIK is een Haags kamerkoor voor gepassioneerde jonge zangers dat in korte tijd een nieuw programma met elkaar instudeert. Het eerste project van YOIK was in 2017 en inmiddels heeft het koor zes projecten ten gehore gebracht. Vanwege de jonge doelgroep is YOIK een verfrissende aanvulling in de Haagse koorwereld.

In dit programma brengt YOIK een vreugdevol en intiem kerstconcert, met kerstliederen uit heel Europa maar vooral uit Zweedse en Noorse contreien. Het kamerkoor staat bekend om zijn unieke muziekkeuze van sfeervolle, maar ook energieke koormuziek. Raoul Boesten heeft met die visie ook voor dit kerstconcert weer zorgvuldig een repertoire samengesteld dat de essentie van kerst belicht, op de manier die YOIK typeert.

YOIK zingt ook samen met het publiek een aantal bekende kerstliederen. Na het concert is er de mogelijkheid om na te genieten met glühwein en warme chocolademelk.


YOIK geeft dit bijzondere concert op 22 december om 20.15 uur in deIchthuskerk, aan de Duinkerksestraat 9. Tickets zijn te koop via www.yoik.nl.