TOP winnaar Haringbokaal
Vrijdagavond 8 september vond bij korfbalvereniging KVS, aan de Cremerweg, de 26e editie van de Dagvisser Haringbokaal plaats. Maar liefst acht clubs en tien teams deden mee aan dit traditionele recreantentoernooi, waarbij KVS en Achilles elk twee teams afvaardigden.
Het werd een mooie avond op het Cas van Dijk-park, uiteraard geholpen door de heerlijke temperaturen. Er werd op sportieve wijze gekorfbald en menig toeschouwer was op het toernooi afgekomen. TOP/IAA fresh (uit Sassenheim) en KVS/Groeneveld Keukens wonnen al hun poulewedstrijden en kwamen daarom tegenover elkaar te staan in de finale. TOP was een maatje te groot voor KVS en werd daarmee winnaar van de 26e editie. Op de derde plek eindigde Vriendenschaar (Hardinxveld-Giessendam), voor Avanti (Pijnacker). MIA, de winnaar van vorig jaar, werd vierde (gedeeld met Achilles).
Voor elk team stond een schaal heerlijke haring klaar van restaurant De Dagvisser. De schalen werden dit jaar door maar liefst twee Scheveningse vrouwen overhandigd. Er werd uiteraard nog gezellig nageborreld op het terras.
KVS bedankt iedereen die ook deze editie weer tot een succes heeft gemaakt: de barmedewerkers, scheidsrechters, wedstrijdtafel, muziektafel, EHBO-tafel, fotograaf, de Scheveningse vrouwen en Annenel en Ellen. En uiteraard alle deelnemende teams; KVS ziet jullie heel graag volgend jaar weer!